Ocho | ozajstná chuť olív
Ocho
Ocho

Extra panenský olivový olej OCHO (čítaj „očo“) predstavuje to najlepšie z najkvalitnejších olív. V značke OCHO sa skrýva Ozajstná Chuť Olív, ktorá je výnimočná, typicky horkastá, výrazná a pritom delikátna.

Tradícia a kvalita

Palma ako tradičný výrobca olejov vám už dlhé roky ponúka tú najvyššiu kvalitu. Platí to i pre našu značku OCHO, ktorá ponúka vo svojej rodine extra panenský olivový olej a olivové oleje.

Tradícia a kvalita sú dokonale spojené v každej kvapke OCHO.

Tradíciu zastupuje pestovanie olív farmármi, ktorí sa o olivovníky starajú denne, s láskou a nadšením a následne zber olív, ktorý prebieha klasickým spôsobom - obíjaním olivovníkov palicami a následným ručným pozbieraním plodov. Kvalitu zabezpečuje okamžité spracovanie olív ihneď po zbere ako aj spôsob ich spracovania a plnenia tradičnými spôsobmi rodinných olivových fariem.

OCHO - extra panenský olivový olej vzniká výlučne mechanickým lisovaním za studena. Po zlisovaní sa olivová hmota pri kontrolovanej teplote premieša a je pripravená na najdôležitejšiu fázu – extrakciu, čo je vlastne oddelenie toho najkvalitnejšieho oleja od vody. Tento olej má výraznú arómu aj chuť a je ideálny pre studenú kuchyňu.

Aj pri tejto tradičnej výrobe sa vedia uplatniť špičkové moderné technológie, ktoré pomáhajú pri hĺbkovej kontrole všetkých procesov. Sú také precízne, že dokážu presne určiť olivovník, z ktorého olivy máte v konkrétnej fľaši.

OCHO - olivový olej vzniká mechanickým lisovaním, spojeným s následným zahrievaním a vysokým tlakom - rafináciou. Tento spôsob výroby rozširuje možnosti použitia olivového oleja aj pre teplú kuchyňu, dokonca až na pečenie či vyprážanie. Chuť a vôňa oleja závisí od spôsobu následného spracovania. OCHO má vo svojej ponuke olivový olej s intenzívnou vôňou a chuťou ale aj olivový olej s veľmi jemnou, klasickou chuťou olív. Každý si môže vybrať to, čo viac preferuje.

To najlepšie a najzaujímavejšie o oleji OCHO sa, bohužiaľ, nedozviete z nášho textu. To sa ukrýva výlučne vo fľaši. Spoznajte jeho jedinečnú plnú chuť, krásnu vôňu a zlatistú farbu.

Sme presvedčení, že OCHO si vás získa a vaše recepty s ním získajú neodolateľný šmrnc.

 


PALMA, a.s.