Ocho | ozajstná chuť olív

OCHO - Ozajstná chuť olív

Extra panenský olivový olej OCHO (čítaj „očo“) predstavuje to najlepšie z najkvalitnejších olív. V značke OCHO sa skrýva Ozajstná Chuť Olív, ktorá je výnimočná, typicky horkastá, výrazná a pritom delikátna.

OCHO - Ozajstná chuť olív

Tradícia a kvalita

Palma ako tradičný výrobca olejov vám už dlhé roky ponúka tú najvyššiu kvalitu. Platí to i pre našu značku OCHO, ktorá ponúka vo svojej rodine extra panenský olivový olej a olivové oleje.

Tradícia a kvalita sú dokonale spojené v každej kvapke OCHO.

Sme presvedčení, že OCHO si vás získa a vaše recepty s ním získajú neodolateľný šmrnc.

Prečítať viac
nie je olej ako olej - olivový olej

Aj pri olivovom oleji platí - Nie je olej ako olej!

Ak z olivového oleja chcete získať jeho plný potenciál, treba si vedieť vybrať a aj adekvátne investovať. Je to ako s vínom či kávou. Pre správny výber, kvalitu a pre výnimočný zážitok z chuti je potrebné výberu olivového oleja venovať širšiu pozornosť.


Ako spoznáte kvalitný olivový olej?

Ako spoznáte kvalitný olivový olej?

Medzi olivovými olejmi sú veľké rozdiely, ktoré sú dané krajinou pôvodu, konkrétnou lokalitou, dobou zberu a spôsobom spracovania olív. Dôležitým ukazovateľom kvality je acidita (kyslosť)...


Photo 1

Čo by ste v olivovom oleji nemali cítiť

Aj pri výbere olivového oleja je dobré vyskúšať niekoľko značiek, aby ste vedeli, ktorá z nich vám vyhovuje najviac. Pri ochutnávaní sa preto riaďte svojim jazykom a nasledujúcimi informáciami. Je dobré vedieť, aké pachute do kvalitného olivového oleja nepatria.